Laerskool Eikestad beskik oor ‘n dinamiese personeel met ‘n liefde vir kinders. Dit sluit ook grondslagfase assistente, ‘n leerondersteuner-afdeling, administratiewe personeel en terreinpersoneel in.

Hoof en Adjunkhoofde

Mnr Henk Weyers
Hoof

Mnr Dirk Coetzee
(Adjunkhoof: Operasioneel)

Mnr Gawie Nieuwoudt
(Adjunkhoof: Akademies – IF/SF)

Graad 7

Me Sally Ann Waugh

Mnr Jannie Terblanche

Me Anja Boonzaier

Me Annemarie Nieuwoudt
(Graadhoof)

Graad 6

Me Celesté Britz

Mnr Arnold Groenewald

Me Melita Burger

Mnr Morné Taljaard
(Graadhoof)

Graad 5

Mnr Walter Groenewald

Me Cecile Kotzé

Mnr Dewald Human

(Graadhoof)

Me Erin Joubert

Graad 4

Me Alzanne de Villiers
(Graadhoof)

Me Nicke Burger

Me Janke van Wyk

Mnr Bredenkamp Otto

Graad 3

Me Chanelle Smith

Me Rouxlani Bence

Me Melanie Zietsman
(Graadhoof)

Me Jeanine Whitcomb

Graad 2

Me Zandri Botha

Me Annamarie Swart
(Graadhoof)

Me Charmara Jansen

 

Me Christi Terblanche

Graad 1

Me Nadia Angrisano

Me Sonja Nieuwoudt
Departementshoof (GSF)

Me Carin Brand
(Graadhoof)

Me Karin Soyez

Graad R

Me Rika du Toit

Me Elizna Joubert
(Graadhoof)

Me Inge Heunis

Me Marli Vosloo

Administratiewe personeel

Me Marietjie Basson
(Finansiële Beampte)

Me René Hodgson
(Sekretaresse)

Me Marianne Nel
(Sekretaresse)

Ekstra

Me Anri Schoonees
(Media)

Me Maryna Weyers
(Kuns)

Me Rudi Neethling
(Rekenaar IF/SF & Robotika)

Me Nicola van der Merwe
(Rekenaar GSF & Nasorg)

Me Marianca van Gass
(Xhosa GSF)

Me Carla Marais
(LO GSF & IF/SF)

Me Jacqueline Kühn
(Kommunikasiebestuurder & Graad 7 EBW)

Leerondersteuning

Me Michelle Nortje

Me Marianza Theart

Sport

Mnr Albert Fullard
(Hoof van Sport & Bemarking)

Mnr Jurgens Joubert
(Sportorganiseerder)

Terreinpersoneel

Mnr Wilhelm van der Merwe
(Terreinbestuurder)

Mnr Lukas Goeiman

Mnr Danny Jafta

Me Petro Phillips

Me Irna Snell

Me Caillin Valentine

Me Sarie Martins

Mnr Grant Lotring

Mnr Devandré Adams

Mnr Riano Goeieman

Beheerliggaam

Stefan Crouse
(Voorsitter en Sport)

Willem van der Colff
(Onder-Voorsitter & Kultuur)

Judith Breytenbach
(Tesourier)

Juan Muller
(Sekretaris & Menslike Hulpbronne)

Adri Muller
(Fisiese Geriewe)

Henk Weyers
(Skoolhoof)

Dirk Coetzee
(Skoolbestuur)

Albert Fullard
(Skoolbestuur en Sport)

Michelle Nortje
(Skoolbestuur en Ouerraad)

René Hodgson
(Administratiewe ondersteuning)

Musiek

Me Thia du Plessis
(klavier, blokfluit, musiekorїentasie)

Me Mariaan du Preez-Briggs
(klavier, blokfluit)

Me Suzanne Erasmus
(sang)

Mnr Anton Kriek
(Kitaar)

Me Mariëtte  Schumann
(viool, dwarsfluit)

Me Renée van den Berg
(saksofoon, klarinet)

Me Marlie Katzke
(Eikekoor koorleidster)

Me Ronella van Rensburg
(klavier)

Mnr Pieter-Adriaan Stofberg
(tjello)